Konfekcja i pakowanie produktów

PEX SZCZECIN to firma transportowa oraz logistyczno-magazynowa ze Szczecina oferująca, profesjonalny, kompleksowy co-packing, konfekcjonowanie i pakowanie usługowe produktów promocyjnych, jak i regularnych serii sprzedaży.

Pakowanie produktów Szczecin

Oferujemy przepakowywanie produktów, foliowanie, etykietowanie, a także wklejanie próbek – zapytaj o naszą pełną ofertę. Zajmujemy się obróbką zarówno produktów zamkniętych, jak i otwartych. Mieszamy komponenty zgodnie ze wskazaną przez klienta recepturą.

Świadcząc usługi na najwyższym poziomie, zapewniając swoim klientom zadowolenie i satysfakcję oraz dużą elastyczność. Podjęcie współpracy z naszą firmą, to dla wielu producentów szansa na ograniczenie kosztów i czasu całego procesu logistycznego, a także uzyskanie gwarancji profesjonalizmu i najwyższej jakości.

Na czym polega konfekcjonowanie towaru?

Konfekcjonowanie polega na dokładnym przepakowaniu produktów przy spełnieniu określonych norm i zasad bezpieczeństwa z różnego rodzaju opakowań zbiorczych w mniejsze (butelki, kanistry, słoiki, kartony), które przeznaczone są do sprzedaży hurtowej i detalicznej.  Wszystko po to, aby przedstawić klientowi finalny produkt w taki sposób, który zachęci go do zakupu. Proces ten może być wykonywany zarówno w sposób ręczny, jak i z wykorzystaniem maszyn. Do procesu konfekcjonowania zaliczyć można przede wszystkim takie czynności jak etykietowanie, nanoszenie oznaczeń, dodawanie gratisów oraz łączenie produktów.

Etykietowanie polega na naniesieniu na opakowanie dodatkowej etykiety zawierającej dodatkowe informacje o produkcie. Nanoszenie oznaczeń to m.in. umieszczanie na produktach kodów kreskowych, które znajdują się niemal na każdym towarze. Dodawanie gratisów do zapakowanie produktu głównego z produktem dodatkowym, które następie sprzedawane są razem z tym, że produkt dodatkowy sprzedawany jest jako gratis lub z rabatem. 

PEX SZCZECIN konfekcjonowanie i magazynowanie

Spełniamy oczekiwania naszych klientów, proponując wyłącznie rozwiązania, które w 100% będą odpowiadać ich wymaganiom. Warto nam zaufać i skorzystać z usług, które oferujemy. Czas spędzony z nami nie będzie czasem straconym, będzie dobrą inwestycją w przyszłość! Zobacz pełną naszą ofertę dotyczącą Przechowywanie towaru Szczecinmagazynowanie Szczecinspedycja krajowa Szczecintransport spedycja Szczecinmagazynowanie i transport towarówfirma logistyczna Szczecin

Dlaczego warto zdecydować się na konfekcjonowanie towarów?

To przede wszystkim kwestia oszczędności. Sortowanie, przepakowywanie i przygotowanie asortymentu zlecane zewnętrznemu podmiotowi to ograniczenie formalności oraz prac. Przekłada się też na realne zyski. Samodzielne konfekcjonowanie produktów wymaga m.in. zatrudnienia pracowników oraz wynajmu odpowiedniej powierzchni magazynowej. Zewnętrzne konfekcjonowanie wykonywane przez profesjonalną firmę, jest równoznaczne ze scedowaniem tych obowiązków na zewnętrzny podmiot, który zajmie się całym procesem.