Search for:

Magazynowanie towarów

W naszej ofercie posiadamy usługę magazynowania towarów. Przyjmiemy od Państwa dowolny towar. Nasz magazyn znajduje się w Szczecinie pod adresem:

PEX SZCZECIN
ul. Pomorska 66, 70-812 Szczecin.

Przeładunek, magazynowanie, składowanie

W celu zoptymalizowania czasu dostaw oferujemy usługi magazynowania przewożonych ładunków. Do wykorzystania posiadamy powierzchnię 1500 m2. Bez względu na to, czy potrzebujesz przechować towar na kilka dni, czy miesięcy, możesz wynająć całą powierzchnię lub kilka metrów kwadratowych. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przestrzeń magazynowa

Oferowany magazyn posiada powierzchnię 1500 m2. Zadzwoń i dowiedz się więcej o warunkach i zasadach obowiązujących przy przechowywaniu towarów.

Tel. stacj.: 91 461 34 60
Tel. kom: 503 03 22 72 – PIOTR WOJSZEL
Tel. kom: 513 170 394 – MICHAŁ WOJSZEL

Konfekcjonowanie towarów

Naszą specjalnością jest co packing. Dla naszych klientów świadczymy takie usługi jak: konfekcjonowanie produktów, przepakowywanie, etykietowanie, banderolowanie, kopertowanie oraz foliowanie. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie konfekcjonowanie towaru, a Ty będziesz mógł w tym czasie zająć się innymi obszarami swojego biznesu.

Pogotowie ratunkowe (magazyn + transport)

W razie potrzeby zmagazynujemy towar, dostarczymy do klienta na terenie woj. zachodniopomorskiego w wyznaczonym terminie.