Search for:

Firma logistyczna Szczecin

Jesteśmy firmą logistyczną ze Szczecina posiadającą ponad 22 letnie doświadczenie w branży logistycznej i transportowej. Naszą przewagą na rynku jest nie tylko cena naszych usług, ale przede wszystkim elastyczne podejście zarówno do klienta jak i przewoźnika.

Usługi spedycyjne Szczecin

PEX SZCZECIN jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku Transport Spedycja Logistyka. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze pracowników potrafimy sprostać najtrudniejszym wymaganiom klienta. Świadczy usługi transportowe od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w takim zakresie jak krajowy transport, magazynowanie towaru, spedycja, logistyka. Zapraszamy do kontaktu.

Wykwalifikowana kadra

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze pracowników potrafimy sprostać najtrudniejszym wymaganiom klienta. Firmę PEX SZCZECIN tworzą ludzie, dla których praca jest nie tylko źródłem utrzymania, ale również pasją.

Stawiamy przede wszystkim duży nacisk na jakość wykonywanych usług. Firma logistyczna PEX Szczecin zapewnia również kompleksową obsługę magazynową. FIRMA LOGISTYCZNA SZCZECIN – TRANSPORT i MAGAZYNOWANIE.