Search for:

Transport towarów

Jesteśmy firmą transportową z ponad 20 letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w transporcie, spedycji i logistyce. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanych usług. Każdą trasę pokonujemy z pewnością i zaangażowaniem, dzięki czemu nasi klienci są usatysfakcjonowani w stu procentach.

Profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, które powodują, że chętnie podejmujemy się każdego wyzwania. Zadowolenie zleceniodawców jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie poszerzamy zakresy działalności.

Usługi transportowe Szczecin, zachodniopomorskie

Realizujemy usługi transportowe dla liderów rynkowych, ale także dla całkiem małych firm i osób prywatnych. Świadczymy przewozy na podstawie stałych umów oraz jednorazowych zleceń. Szczycimy się liczną i wciąż rosnącą liczbą zadowolonych kontrahentów.

Oferujemy transport w Szczecinie oraz na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Specjalizujemy się w transporcie:

  • przesyłek paletowych,
  • transport dłużyc do 6M,
  • paczek o niestandardowych rozmiarach.

Szybko, Tanio i Solidnie

Nasza firma kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo podczas transportu towarów. Nie zgadzamy się niesprawdzone półrozwiązania – używamy jedynie najnowszego, sprawdzonego sprzętu, tym samym gwarantując bezproblemowe dotarcie przedmiotów na docelowe miejsce. 

Potrafimy właściwie zabezpieczyć transport niezależnie od specyfikacji towaru. Jesteśmy otwarci dla dużych firm, jak i klientów, którzy sporadycznie mają zapotrzebowanie na transport.

Zapraszamy do współpracy. Kontaktując się z nami zawsze przedstawimy dogodne rozwiązanie.

Usługi spedycyjne Szczecin

PEX SZCZECIN jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku Transport Spedycja Logistyka. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze pracowników potrafimy sprostać najtrudniejszym wymaganiom klienta. Świadczy usługi transportowe od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w takim zakresie jak krajowy transport, magazynowanie towaru, spedycja, logistyka. Zapraszamy do kontaktu.

Pogotowie ratunkowe (magazyn + transport)

W razie potrzeby zmagazynujemy towar, dostarczymy do klienta na terenie woj. zachodniopomorskiego w wyznaczonym terminie.