Firma transportowa

PEX SZCZECIN to firma transportowa, która każdą trasę pokona z pewnością i zaangażowaniem, dzięki czemu nasi klienci są usatysfakcjonowani w stu procentach.

Firma transportowa Szczecin

Profesjonalizm i zaangażowanie to cechy, które powodują, że chętnie podejmujemy się każdego wyzwania. Zadowolenie zleceniodawców jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie poszerzamy zakresy działalności. Interesuje Cię transport towarów? Sprawdź szczegóły.

TRANSPORT CIĘŻAROWY POWYŻEJ 3,5T

Nasza firma transportowa posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie transportowania różnego rodzaju materiałów czy też ładunków. Jedną z proponowanych przez nas usług jest transport ciężarowy towarów, ładunków powyżej 3,5 tony. Dzięki wyposażeniu naszej firmy w różne pojazdy i samochody ciężarowe jesteśmy w stanie podejmować zlecenia transportu dużych przedmiotów czy też ładunków o sporej wadze. Do każdego takiego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego z łatwością możemy dopasować szczegóły współpracy względem potrzeb klienta. Jeśli zajdzie potrzeba przeładunku lub magazynowania towaru, nie martw się – pomożemy.

TRANSPORT MEBLI I PRZEPROWADZKI

Zorganizowanie właściwego transportu podczas przeprowadzki to nie lada wyzwanie dla przeciętnego człowieka. Mało kto bowiem dysponuje sporych rozmiarów samochodem, dlatego też nierzadko kończy się na wykonywaniu niezliczonych kursów małym autem osobowym. Nie wszystkie przedmioty można jednak przewieźć takim pojazdem, dlatego pojawia się tutaj pewien problem. Dla mieszkańców Szczecina oferujemy profesjonalny transport mebli i przeprowadzki.

TRANSPORT PONADGABARYTOWY

Przewóz sporych rozmiarów przedmiotów wiążę się zawsze z wieloma czynnikami, o które trzeba zadbać. Ładunek ponadgabarytowy wymaga nie tylko zapewnienia dużego samochodu, ale także sporej ilości miejsca do załadunku. Ponadto transport takich przedmiotów wiąże się również z koniecznością zapewnienia dużej siły roboczej. Jako firma transportowa chętnie podejmujemy się tego typu zleceń.

Usługi transportowe Szczecin

Nasze usługi w Szczecinie są kompleksowe – w razie potrzeby pomożemy nawet Państwu lub doradzimy prawidłowo spakować mienie. My zadbamy o zapakowanie oraz ich odpowiednim zabezpieczeniu przewożonych przedmiotów, po ich przetransportowanie do przystosowanego do tego pojazdu oraz wypakowanie i montaż w miejscu docelowym. Niezależnie od tego, jaki jest cel transportu, warto zadbać o to, aby wszystko odbyło się sprawnie. Firma PEX SZCZECIN z przyjemnością wykona wszystkie zadania.